Gsm: (0332) 322 21 81
    

YÜZME HAVUZLARI

İstanbul Anadolu Yakası Pendik yüzme kursu faaliyetleri Kartal Yakacık yüzme havuzu tesislerinde devam etmektedir. Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri 5 – 6 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Yüzme eğitimleri aylık üyelik şeklindedir. Derslere katılım hafta da iki gün birer saat şeklindedir. Aylık ders süresi 8 ders olarak düzenlenmektedir. Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimleri bay – bayan karma gruplar halindedir. Aylık üyeliklerde size ayrılan gün ve saatlerde girilmeyene derslerin telafisi yapılmamaktadır. Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenlerdir. Pendik yüzme kursu eğitim faaliyetlerimizi yerinde izleyebilir, tesis hakkında bilgi alabilirsiniz. Görüşmeler için mutlaka randevu alınız.

Çevre Dergileri

Çevre Dergileri

Çevre hakkında dergi ve haberler...

Detayına Git >>

Basında Biz

Basında Biz

Basında Biz...

Detayına Git >>

Basın Bültenimiz

Basın Bültenimiz

Basın bültenimiz hakkında bilgi alabilirsiniz...

Detayına Git >>

Kurs İçin Neler Gerekli

KİŞİSEL MALZEMELER

Mayo veya Bikini, Erkekler short kullanabilir, Bone, Yüzücü Gözlüğü, Havlu, Terlik, Bone ve yüzücü gözlüğünü kulübümüzden temin edebilirsiniz.

GEREKLİ EVRAKLAR

Sağlık tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam İdrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu. Çocuklar da aşı karnesi fotokopisi ve Sağlık Raporu yeterlidir.

KAYIT OLMAK İÇİN

İstanbul Anadolu Yakasında birden farklı tesislerde yüzme dersleri verildiği için her zaman aynı havuzda bulunmuyoruz. Hangi havuzda yüzme eğitimi alacaksanız Mutlaka gelmeden önce Randevu alınız.