Gsm: (0332) 322 21 81
    

Sıkça Sorulan Sorular

Gerekli Belgeler?

Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam İdrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu İstenilen tüm tahlilleri yüzme havuzumuzun içinde bulunan sağlık kabininde 45 TL karşılığında yaptırabilirsiniz.Sağlık güvenceniz varsa diğer kurumlarda da yaptırabilirsiniz.

Gerekli Kişisel Malzemeler

Mayo veya Bikini, Erkekler short kullanabilir, Bone, Yüzücü Gözlüğü, Havlu, Terlik, Şampuan Bone ve yüzücü gözlüğünü kulübümüzden temin edebilirsiniz.

Ne Kadar Sürede Yüzme Öğrenebilirim?

Bu tamamen kişinin kabiliyeti ve yüzme eğitimi verecek antrenöre bağlı bir durumdur.Tecrübelerimize dayanarak söylemek gerekirse 1,5 – 2 aylık bir eğitim sürecinde kişi su üzerinde durabilir ve yüzmeye başlayabilir.Bu durum kişiden kişiye değişebilir, bazıları bu süreyi daha da kısaltabilirler.

Yüzme öğrenme garantisi veriyor musunuz?

Evet biz yüzme derslerimiz için garanti veriyoruz.Bilimsel yüzme çalışmalarımızda sizden istediğimiz derslere zamanında gelmeniz ve derslere ara vermemeniz.

Yüzme kurslarınızda gruplar kaç kişidir?

Yüzme derslerimizde gruplarımız maxsimum 6 kişi ile sınırlıdır.Grupları seviyelerine göre organize ediyoruz.Bu durum derslerin hızlı ve daha verimli geçmesini sağlamaktadır.Gruplarımız bay/bayan karma olarak yapılmaktadır.

Kursa Ne zaman başlayabilirim?

Kurslarımıza katılım için belirli bir tarih aralığı yoktur.İstediğiniz tarihte müracaat yapabilirsiniz.İnternet sayfamız üzerinde de Online Kurs Kayıt Formunu doldurarak ön kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzme biliyorum serbest katılabilir miyim?

Yüzme biliyorsanız yüzme bilen gruplarımıza katılabilir yüzme tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.Nakit veya Kulübümüzün hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

3 yaş 4 yaş çocuklara yüzme kursunuz varmı?

Evet 3 yaş üzerindeki çocuklara yüzme kurslarımız yaz – kış aralıksız devam etmketedir.

Sormak İstediklerinizi Bize Online Sorun?

Diğer merak ettiklerinizi bize sorun Online Danışma Formunu doldurun.Size en kısa sürede geri dönüş yapalım.

Çevre Sözlüğü

Geniş Çevre sözlüğü hakkında bilgi alabilirsiniz...

Detayına Git >>

Çevre Ansiklopedisi

Ansiklopedi hakkında bilgi alabilirsiniz...

Detayına Git >>

Yayınlarımız

Yayınlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz...

Detayına Git >>

Kurs İçin Neler Gerekli

KİŞİSEL MALZEMELER

Mayo veya Bikini, Erkekler short kullanabilir, Bone, Yüzücü Gözlüğü, Havlu, Terlik, Bone ve yüzücü gözlüğünü kulübümüzden temin edebilirsiniz.

GEREKLİ EVRAKLAR

Sağlık tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam İdrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu. Çocuklar da aşı karnesi fotokopisi ve Sağlık Raporu yeterlidir.

KAYIT OLMAK İÇİN

İstanbul Anadolu Yakasında birden farklı tesislerde yüzme dersleri verildiği için her zaman aynı havuzda bulunmuyoruz. Hangi havuzda yüzme eğitimi alacaksanız Mutlaka gelmeden önce Randevu alınız.